Edebiyat Kaptanı (AYT-YKS) APK Download – for Sınav Kaptanı

live cricket hd

Edebiyat Kaptanı (AYT-YKS) APK is a free app listed in Education Apps. It is very easy to install Edebiyat Kaptanı (AYT-

Bu uygulama ile edebiyatı A’dan Z’ye öğrenmek çok kolay. Kitaplarla boğuşmaktansa telefonunuza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile başarıyı yakalayabilirsiniz. Basit arayüzü ile ders notları, kodlamalar, yazarlar, eserler ve sürpriz diğer özellikler tek bir uygulamada. Öğretmenlerimiz öğrencileriyle bu uygulamayı paylaşmayı unutmasın, eminiz ki çok faydalı olacaktır.

Peki bu uygulamada neler var?

-Konu özetleri ile yanınızda kitap taşımaya gerek yok! Özgün şekilde hazırlanmış bilgiler ile hafızanızı tazeleyebilirsiniz.

-Edebiyatımızda yer etmiş önemli yazarlarımızın biyografilerini okuyabilir, eserlerini görebilirsiniz.

-Müfredatta yer alan ve sınavda çıkma olasılığı yüksek olan eserleri özetlenmiş bir şekilde öğrenebilirsiniz.

-Yazar – eser eşleştirme sorularını rahatça çözebilmeniz için Kodlama tekniği ile hazırlanan görseller son derece faydalı olacaktır. Yapılacak eklemeler ile sürekli güncellenecek.

-Can alıcı bilgiler, pratik kartlar ile elinizin altında olacak. Yapılacak eklemeler ile sürekli güncellenecek.

-Soru bankasına günlük ve haftalık periyotlar hâlinde yeni sorular eklenecek. Sınava girmeden önce yüzlerce soruyu çözüp başarıyı yakalayacaksınız.

“Edebiyat Kaptanı” uygulamasının zengin içeriği ile konu anlatımı ve soru bankası kitapları tek tuşla yanınızda olacak

Download APK(v1.4.54)

This article comes from the Internet and does not representcricket live appPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.welshm.com/6520/edebiyat-kaptani-ayt-yks-apk-download-for-sinav-kaptani/

real cricket app